Бази даних

Реферативна база даних - результати пошуку

Mozilla Firefox Для швидкої роботи та реалізації всіх функціональних можливостей пошукової системи використовуйте браузер
"Mozilla Firefox"

Вид пошуку
Сортувати знайдені документи за:
авторомназвоюроком видання
Формат представлення знайдених документів:
повнийстислий
 Знайдено в інших БД:Автореферати дисертацій (1)Книжкові видання та компакт-диски (2)
Пошуковий запит: (<.>A=Криштоп Ю$<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 3
Представлено документи з 1 до 3

      
Категорія:    
1.

Криштоп Ю. Г. 
Емкость изотропного пироуглеродного электрода в процессе образования зародышей цинка из цинкатного раствора / Ю. Г. Криштоп, В. В. Трофименко // Укр. хим. журн. - 2007. - 73, № 5-6. - С. 36-39. - Библиогр.: 17 назв. - рус.


Індекс рубрикатора НБУВ: Г576.3

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж21854 Пошук видання у каталогах НБУВ 



      
Категорія:    
2.

Криштоп Ю. Г. 
Особенности стадии разряда при образовании адатомов цинка на пироуглеродном электроде из цинкатного раствора / Ю. Г. Криштоп, В. В. Трофименко // Укр. хим. журн. - 2007. - 73, № 7-8. - С. 107-112. - Библиогр.: 22 назв. - рус.


Індекс рубрикатора НБУВ: Г576.56

Шифр НБУВ: Ж21854 Пошук видання у каталогах НБУВ 



      
Категорія:    
3.

Криштоп Ю. Г. 
Кінетичні та термодинамічні особливості початкових стадій електрокристалізації цинку : автореф. дис. ... канд. хім. наук : 02.00.05 / Ю. Г. Криштоп; ДВНЗ "Укр. держ. хім.-технолог. ун-т". - Д., 2011. - 20 c. - укp.

На підставі гальваностатичних і потенціостатичних експериментів запропоновано модель утворення зародків цинку в чистому розчині та в розчині, що містить добавку полімерної тетраалкіламонієвої солі, на ізотропному піровуглецевому електроді, де враховано зв'язок термодинамічних і кінетичних закономірностей процесу з кристалографічною неоднорідністю електрода. Для потенціостатичних умов визначено перенапруги переходу та кристалізації стадії формування критичного пересичення. Розраховано локальну швидкість потенціостатичного фазооутворення в довільний момент електродного процесу та підтверджено концепцію природної дисперсії значень локальної швидкості нуклеації. Методом гальваностатичного транзієнту потенціалу досліджено вплив процесу UPDЦOPD переходу на утворення моношару цинку на залізному електроді. Доведено, що електрокристалізація в області пересичення в системі відбувається без стадії фазоутворення й інтерпретується як розвиток місць росту, що утворюються у разі осадження поверхневого сплаву Zn-Fe в області UPD. На основі цих даних запропоновано електрохімічний спосіб низькотемпературного знежирювання сталевих виробів.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Г576.63,0 + К342.544

Рубрики:

Шифр НБУВ: РА381983 Пошук видання у каталогах НБУВ 
 

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського